Špinavé okná na kancelárií. Vyčistíme! Plošina s bočným dosahom 17 metrov a maximálnou pracovnou výškou 37 metrov. Pravidelné umývanie okien, či umývanie po dostavaní realizácií - šikovní personál a špičková technika dokážu takmer zázraky.

Vianočný čas je pre náš vždy výnimočný. Dotvárame atmosféru miest či obcí. Zdobíme vianočné stromy, či námestia. Pozrite ako to vyzeralo na námestí v Trnave

Milí zákazníci! S radosťou Vám predstavujeme novú - 37 metrovú plošinu, ktorá je Vám k dispozícií aj s kvalifikovanou obsluhou. Okrem veľkej pracovnej výšky má aj iné pozitívum a to - bočný dosah a to 17 metrov.

Potrebujete nainštalovať reklamu na budovu, či reklamný nosič? Máme bohaté skúsenosti s montážou reklamy rôznych druhov. Buďte viditeľný vďaka našim plošinám a šikovnému personálu.

Realizujeme orezy stromov. Naši certifikovaní pilčíci spília stromy, ktoré sú nebezpečné, prípadne ohrozujú nehnuteľnosť alebo elektrické vedenie. Kontaktujte nás, naši pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami v spolupráci s pracovnými plošinami Vám určite pomôžu!